Deri Etek

Deri etek her zaman şıklığınıza şıklık katacak ve stil sahibi olmanızı sağlayacak giyim ürünlerinden bir tanesidir. Stil sahibi bir kadının gardırobunda mutlaka bulunması bir ürün aynı zamanda. Ve deri etek modelleri için kadınsı bir görünüme kavuşmanın en basit yöntemi de diyebiliriz rahatlıkla. Her mevsim kullanılmaya müsait yapısı, dayanıklılığı ve kalitesi başlıca özellikleri olup birçok kıyafet ile de uyum sağladığı bilinen bir gerçektir. Gerek düz bir gömlek ile, gerek renkli bir sweatshirt ile , gerek spor ayakkabı ile gerekse uzun bir çizme ile de mükemmel bir uyum sergilemektedir. Tabi bu ürünün diğer kıyafetler gibi birçok modeli mevcuttur. Dilerseniz onlara bir göz atalım.

Deri Etek tarihçesi ve yıllar içindeki değişimi

Deri etekler çok eski çağlardan beri kullanılan ürünlerdir diyebiliriz. İlk insanlar avladıkları hayvanların derisinden faydalanarak soğuktan korunmuşlardır. Erkekler de dahil olmak üzere hayvan postları vücudun alt bölümünü korumak adına etek formlarında kullanılmıştır. Kadınlar tarafından deri eteğin kullanımı ise dokumacılığın gelişmesi ve çeşitli kumaşların üretilmesine kadar uzun zaman boyunca devam etmiştir. Daha sonraki dönemlerde de kullanılmaya devam edilmiştir. Yıllar içerisinde modeller çeşitlendirilerek günlük hayata, iş hayatına uyumlu hale getirilmiş ve özel davetler içinde kullanılmaya başlanılmıştır.

Deri Etek Modelleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu etek türü birçok stil sahibi kadının gardırobunda yer alıyor. Peki öne çıkan modeller hangileri? Hangi modeller ne zaman ve nasıl bir giyim tarzı için kullanılabilir? Bunlar zaman zaman bize de sorulan soruları kısaca cevaplamaya çalışalım.

Bilindiği üzere üretilen malzemeye bakılmaksızın birçok etek modeli mevcuttur. Kalem etek, kloş etek, uzun etek, mini etek, kot etek, pileli etek bunlara örnek olarak gösterilebilir. Bu modellerin deriden imal edilenleri de kadınlar tarafından çokça tercih edilir ve kullanılır.

Deri Mini Etek

Seksi bir imaj yaratmanız için en kolay yöntemlerden biri olarak görebilirsiniz deri mini etek modellerini. Diz üstünden itibaren istediğiniz kısalığa sahip olan deri mini etek modellerini özel günlerinizde ve katılacağınız özel davetler için tercih edebilirsiniz. Deri etek mini modelleri bu bağlamda bir kurtarıcı olarak ön plana çıkıyor aynı zamanda. Ne giyeceğinize karar veremediğiniz durumlarda basit bir gömlek ile beraber çok şık bir tarza sahip olmanızı sağlayacaktır.

Deri Pileli Etek

Kısa, uzun ve midi boy olarak da modelleri bulunan pileli deri etekler aynı zamanda hem şıklığın hem de rahatlığın simgesi olarak görülebilir. Hem günlük hayatta hem iş hayatınız da hem de özel davetlerde ve organizasyonlarda bu modelleri tercih edebilirsiniz. Kemer ve parlak metal aksesuarlar eklenerek daha hareketli bir hale getirilebilmektedir.

Deri Kalem Etek

Yine hem günlük yaşantınızda, hem iş hayatınızda ve davetlerde ve organizasyonlar da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model olan kalem deri etek modelleri şık ve zarif ve de seksi görünmenin anahtarı olarak kabul edilebilir. Deri kalem etek modelleri sayesinde vücut hatlarınızı da belirgin hale kolayca getirebilirsiniz.

Deri Etek Tesettür

Tesettür giyim için uygun olan deri etekler de son zamanlarda fazlaca ön plana çıkmaya başladı dersek yanılmış olmayız. Özellikle uzun deri etek modelleri bu bağlamda muhafazakar giyim tarzından kendine rahatlıkla yer bulabildi. Uzun ve pileli deri etekler de yine tesettür giyimde kullanılabilecek diğer etek türleridir. Ve tesettür etek modellerimizi görmek için sayfamızı inleyebilirsiniz.

Uzun Deri Etek

Uzun deri etek modelleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi hem tesettür giyimde tercih edilirken hem de hem de tesettür kullanmayan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Zarif, şık ve karizmatik bir görünüm elde etmeniz için mutlaka gardırobunuzda bulunması gereken bir modeldir.

Hangi renk deri etek modelleri daha çok tercih ediliyor?

Deri etekleri renkleri bakımından inceleyecek olursak siyah deri etek en çok satılan renk olarak gösterilebilir. Tabi bu tamamen kişisel zevklere göre değişen bir şey ancak önceliği deri etek siyah modeller almaktadır. Peşinden bordo ve taba renk etekler gelmektedir. Bu renkler genellikle iş hayatında tercih edilmektedir. Keza tesettür deri etek modellerinde ise öne çıkan renk diye bir kavram henüz oluşmuş bulunmamaktadır. Her renkte deri etek tesettür modeli tercih edilebiliyor kullanıcılar tarafından. Az önce de belirttiğimiz gibi tamamen kişisel zevklere ve tercihlere dayanan renk seçiminde içinde bulunulan yılın moda renkleri de bu tür etekler için kullanılabilmektedir. Yaş grubu da renk seçiminin bir diğerli önemli faktörüdür. Genç kadınlar daha renkli ve açık tonları tercih ederken, orta yaş ve üzeri kadınlar daha koyu tonlara yönelmektedir. Renk seçiminde çevresel faktörler de fazlaca önem taşımaktadır.

Biz Deridolu olarak tüm bu koşulları her zaman göz önünde bulundurduğumuz için web sitemizden vereceğiniz etek siparişlerinde dilediğiniz rengi seçebilir ve bizden o renkte üretim yapılmasını talep edebilirsiniz. Modeli belirlemeniz bizim için yeterli olacaktır. Bir kalıp içinde de kalmamayı ve müşterilerimize en azından renk konusunda özgürlük tanımayı amaçlıyoruz. Ve tabi siparişini vereceğiniz model üzerinde de talep edeceğiniz ufak değişiklikleri memnuniyetle yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Deri etek üreten markalar

Ülkemizde birçok deri firması ve markası olmasına rağmen bu firmaların ve markaların etek üretimini ikinci plana attığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu sebeple çok fazla model seçeneği de bulunmamaktadır maalesef. Suni deriden imal edilen etekler deri üretimi ile alakası olmayan firmalar tarafından üretilip satılmaktadır. Ve bu ürünlerin kullanım ömrü de suni deri olduğu için haliyle kısa olmaktadır. Ancak hakiki deri ile yapılmış bir etek modelini yıllarca kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. Bütün bunları göz önünde bulundurduğunuzda hakiki yani orijinal deriden üretilmiş etekleri satın almanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Deri etek fiyatları hakkında

Hakiki deriden üretilmiş bir etek takdir edersiniz ki fiyat olarak diğer etek türlerine göre daha pahalıdır. Çünkü hammaddesi olan deri pahalı bir materyaldir. Tek dezavantajı budur. Avantajları ise oldukça fazladır. En önemlisi hakiki deriden imal edilmiş bir etek satın aldığınızda o eteği yıllarca kullanabileceğinizi bilmelisiniz. Oldukça dayanıklıdır, kolay kolay yıpranmaz ve gerekli saklama ve bakım koşullarına uyulduğu zaman minimum 10 yıl kullanabilirsiniz.

Deri etek fiytatlarını etkileyen, hammadde dışındaki başka bir faktör ise modeldir. Mini bir deri etek ile uzun bir deri eteğin aynı fiyatta olmayacağı aşikardır. Ve detaylı işçilik gerektiren modeller de fiyat olarak düz ve sade eteklerden daha pahalıdır. Ayrıca etek üzerinde kullanılan aksesuarlar da fiyatlara doğrudan etki edebilme kapasitesine sahiptir.

Özel sipariş deri etek hakkında

Değerli müşterilerimiz tarafından bize sorulan sorulardan biri de özel sipariş deri etek üretimi yapıp yapmadığımızdır. Bazen yurtdışına hizmet veren alışveriş sitelerinde beğenilen modelleri üretmemiz isteniyor ancak bu marka hakları yüzünden maalesef pek mümkün olamıyor. Her markanın kendine ait modelleri olduğu için bunları kopyalamayı ticari etik bazında düşünülünce maalesef kabul edemiyoruz. Ancak önemle belirtmek isteriz ki; web sitemizden tasarımları bize ait olan deri etek modelleri üzerinde müşterilerimizin isteği ve modelin verdiği çalışma imkanları doğrultusunda model üzerinde istenilen değişiklikleri yapabiliriz. Örneğin cepli bir modelin cebi iptal edilebilir, kemersiz bir modele imkanlar dahilinde kemer ekleyebiliriz. Yine etek boyu ve genişliği ile de alakalı tadilat işlemlerini de siz değerli müşterilerimizin isteğine göre düzenleyebiliriz.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Aradığınız şey için tekrar arama yapın