Hakkımızda

Atamont Deri Giyim adı ile 1989 yılında yola çıktığımızdan beri, deri giyim ve aksesuar sektöründe 30 yılı aşkın süreyi geride bırakmış bulunuyoruz. Daha sonra Atayılmaz Tekstil Kozmetik E Ticaret Ltd. Şti. adı ile devam ettiğimiz bu yolculuğumuza online mağazamız Deridolu.com'u da katarak daha geniş kitlelere "kaliteli ürün, kaliteli işçilik" sloganı ile ürettiğimiz deri giyim ve aksesuar ürünlerini tanıtma amacını güdüyoruz. 

Deri ceket, deri kaban, deri yelek, deri etek, deri pantolon gibi giyim ürünlerinin yanı sıra deri çanta, deri cüzdan, deri kartlık, deri kemer vb. aksesuar ürünleri mümkün olan en kaliteli şekilde üretmek için çaba sarfediyoruz.

Deridolu'dan satın aldığınız bir ürünü yıllarca ve severek kullanmanız bizim için öncelikli bir hedeftir. Bunun için modayı, üretim teknolojilerini ve trendleri takip ederek siz saygıdeğer kullanıcılarımızla kaliteli işçilik ile üretilmiş kaliteli ürünleri buluşturmayı bir görev olarak addediyoruz.

Saygılarımızla
Deridolu.com

  

  

Şirket Bilgileri

Şirket adı: Atayılmaz Tekstil Kozmetik E Ticaret Ltd. Şti.

Mersis No: 0099092473400001

Vergi no: 0990924734

Adres: İstasyon Mah. Park Sok. No:3/A, Küçükçekmece - İstanbul

Telefon: 0850 255 2959

  

Deridolu.com, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı'na bağlı olan Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir.